DataLife Engine > Україна > Андрій Загороднюк привітав військових з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі

Андрій Загороднюк привітав військових з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі


08.12. Разместил: yuriy
6 грудня День Збройних Сил України Міністр оборони Андрій Загороднюк провів на передовій. «Там, де мав би його провести Міністр оборони України. У колі військових. Людей, яким небайдуже майбутнє нашої України, – зазначив очільник оборонного відомства.

Під час спілкування з командирами та військовослужбовцями його цікавило буквально все: від забезпечення до морального духу солдат.

«Нам є над чим працювати», – зауважив Андрій Загороднюк.

У 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді військові подарували Міністру оборони Прапор.

«Цей стяг я обов’язково вивішу в своєму кабінеті. На знак поваги до тих, хто дає українцям мирне небо», – наголосив Андрій Загороднюк.

З району проведення операції Об’єднаних сил Міністр оборони відбув до Харкова та відвідав Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, щоби підтримати наших поранених бійців.

Очільник оборонного відомства поспілкувався з медично-лікарським персоналом та воїнами, які перебувають на лікуванні та реабілітації у медичному закладі. Поцікавився чи всього вистачає для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Андрій Загороднюк подякував армійцям за їх мужність та жертовність, зазначивши, що героїчні вчинки та подвиги сучасних захисників України є яскравим прикладом для наслідування наступним поколінням. Він побажав військовим скорішого одужання та з нагоди Дня Збройних Сил України вручив пораненим відомчі нагороди та грошові сертифікати.

Окрім поранених захисників України, Міністр оборони нагородив кращих фахівців з числа лікарсько-сестринського персоналу медичного закладу. Міністр оборони відзначив високий рівень медичної допомоги, яка надається військовослужбовцям.

«На жаль, війна й досі триває, і ми все ще втрачаємо кращих синів та дочок України, – наголосив у своєму зверненні до військових лікарів Андрій Загороднюк. – Ваш внесок у майбутнє нашої держави безцінний, ви щодня рятуєте життя наших воїнів, завжди будучи поряд з ними. Дякую вам за вашу невтомну працю та віддане служіння українському народу!»

Коротко підсумовуючи роботу, Міністр оборони підкреслив, що кожна така поїздка – це можливість вийти за межу «кабінетів і паперів».

«Мій обов’язок – не тільки реформувати оборонне відомство, а ще й дослухатися до наших солдатів. Завдяки яким ми і маємо можливість працювати у мирних містах і робити наше життя кращим. Працюємо!» – наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Вернуться назад