DataLife Engine > Україна > 700 поштових відправлень з понад 12 тисячами літрів контрафактного алкоголю вилучили правоохоронці на Вінниччині

700 поштових відправлень з понад 12 тисячами літрів контрафактного алкоголю вилучили правоохоронці на Вінниччині


12.12. Разместил: yuriy
«Передсвяткову» дюжину тонн фальсифікованих алкогольних напоїв виявили учора правоохоронці під час обшуку у відділенні однієї з логістичних компаній.

11 грудня в м. Могилів-Подільський спільна міжвідомча група у складі оперативних співробітників Південного регіонального управління Держприкордонслужби та представників фіскальної служби, під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, в рамках кримінального провадження вилучила партію контрафактних горілчаних виробів.

Інформацію про можливу протиправну діяльність було отримано в ході проведення спільних заходів з протидії переміщенню дрібних партій підакцизних товарів, які реалізовувались через магазини безмитної торгівлі.

Під час санкціонованого обшуку в приміщенні однієї зі служб експрес-доставки, правоохоронці виявили та вилучили близько 12 тисяч літрів контрафактних алкогольних напоїв в упаковках відомих світових брендів.

Фальсифікат був розподілений у майже 700 поштових відправленнях, підготовлених до відправки у різні регіони України.

Алкоголь сумнівного походження працівники ДФС вилучили встановленим порядком.

Тривають заходи щодо встановлення усіх обставин справи.

Вернуться назад