DataLife Engine > Україна > 3 тисячі євро неправомірної вигоди за допомогу уникнути призову – ДБР затримало правоохоронця

3 тисячі євро неправомірної вигоди за допомогу уникнути призову – ДБР затримало правоохоронця


13.12. Разместил: yuriy
Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Львові, затримали старшого інспектора одного з відділів Головного управління Національної поліції у Львівській області під час одержання 3 000 євро неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією: правоохоронець запропонував громадянинові посприяти в уникненні призову на військову службу та виготовити медичні документи, які б підтвердили непридатність громадянина до служби. За ці послуги правоохоронець вимагав та одержав від громадянина 3 000 євро.

Відбулося затримання правоохоронця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання ним неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вернуться назад