DataLife Engine > Україна > В Оршанці відбувся черговий випуск прикордонників проєкту «Нового обличчя кордону»

В Оршанці відбувся черговий випуск прикордонників проєкту «Нового обличчя кордону»


16.12. Разместил: yuriy
У Головному центрі підготовки особового складу відбувся черговий випуск прикордонників, які проходили навчання у рамках проєкту «Нове обличчя кордону».

Прикордонники із різних загонів прибули до Головного центру для отримання нових знань та закріплення набутих навичок. Протягом тижня з інспекторами підрозділів охорони державного кордону проводили заняття досвідчені фахівці та викладачі навчального закладу. Під час занять основна увага приділялась питанням здійснення прикордонного контролю та адміністративного провадження правопорушень з прикордонних питань. Чималу увагу приділяли питанням запобігання корупційним діянням та пов’язаним з корупцією правопорушенням.

Варто зазначити, що під час факультативних занять з прикордонного контролю військовослужбовці удосконалювали навички використання технічних засобів для виявлення підробок в паспортних документах, ознайомлювалися зі змінами діючого законодавства з прикордонних питань.

Традиційно, у тісній співпраці з викладачами Головного центру, активну участь у підготовці військовослужбовців брали інструктори Головного експертно-криміналістичного центру та експерти Міжнародної організації з міграції. Залучаючи до проведення занять фахівців з міжнародним досвідом, Держприкордонслужба України продовжує реформування за стандартами ЄС і НАТО.

Вернуться назад