DataLife Engine > Україна > Миколаївські аудитори за 2019 рік забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 51,5 млн грн

Миколаївські аудитори за 2019 рік забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 51,5 млн грн


17.01. Разместил: yuriy
За січень-грудень 2019 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 42 ревізії та 11 державних фінансових аудитів.

Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 74 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат на суму 51,5 млн грн.

Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму майже 368 млн грн. Отримано додатковий економічний ефект від прийнятих об’єктами контролю рекомендацій аудиторів на суму 17,6 млн грн.

За бюджетні правопорушення застосовано 26 санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато дев’ять досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень шість матеріалів та повідомлено про підозру чотирьом особам. Притягнуто до адміністративної відповідальності 53 посадових осіб об’єктів контролю.

Вернуться назад