DataLife Engine > Україна > Аудитори виявили порушень на суму понад 904 тис. грн. під час ревізії КП «Управління капітального будівництва» Шосткинської міськради

Аудитори виявили порушень на суму понад 904 тис. грн. під час ревізії КП «Управління капітального будівництва» Шосткинської міськради


27.01. Разместил: yuriy
Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області провели ревізію окремих питань фінансового-господарської діяльності підприємства комунальної власності Шосткинської міської ради «Управління капітального будівництва» (далі – УКБ Шосткинської міської ради) за період з 01.01.2017 по 31.10.2019, якою встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 904,7 тис. грн.

Зокрема, за результатами проведеної інвентаризації встановлено нестачу трьох об’єктів незавершеного будівництва на загальну суму 537,6 тис. грн.

Ревізією встановлено безпідставну виплату різних премій директору УКБ Шосткинської міської ради на загальну суму 190,9 тис. грн та інші зайві витрати з оплати праці – 73,9 тис. грн, через що зайво сплачено єдиного соціального внеску на суму 58,3 тис. грн.

Також виявлено інші порушення фінансової дисципліни, які спричинили втрати.

Вжитими під час ревізії заходами забезпечено відшкодування порушень на суму майже 43,0 тис. грн.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за статетю 164-2 КУпАП.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 12,8 млн грн протягом січня – грудня 2019 року.

Вернуться назад