DataLife Engine > Україна > Збройні Сили України готові переходити до нової структури, — заступник Міністра оборони України Аліна Фролова

Збройні Сили України готові переходити до нової структури, — заступник Міністра оборони України Аліна Фролова


26.02. Разместил: yuriy
25 лютого в рамках «Форуму реформ: на шляху до Вільнюса» заступник Міністра оборони України Аліна Фролова взяла участь у панельній дискусії на тему: «Національна безпека та реінтеграція тимчасово окупованих територій».

Учасники дискусії обговорили Річну національну програму під егідою Комісії Україна — НАТО і стан впровадження стандартів НАТО, а також заходи необхідні для забезпечення належної імплементації реформи оборонних закупівель.

Аліна Фролова поінформувала учасників форуму щодо поточної реалізації визначених пріоритетних напрямків реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України, а також підготовки та проведення оборонним відомством реформ, передбачених Річною національною програмою.

Зокрема, вона повідомила про готовність до переходу Збройних Сил України на нову структуру.

«Наразі для цього все готово. Сподіваємося, що вже найближчим часом з ухваленням відповідного закону ми зможемо фактично змінити структуру Збройних Сил», — сказала Аліна Фролова.

За словами заступника Міністра, таким чином Україна переходить від пострадянської структури збройних сил на сучасну структуру, яка відповідатиме стандартам НАТО. Це дозволить забезпечити сумісність українського війська з арміями держав Північноатлантичного альянсу, впровадити інші принципи управління, застосування і генерування сил.

Реформування системи оборонних закупівель заступник Міністра оборони України назвала одним із найважливіших пріоритетів для оборонного відомства. За її словами, йдеться про докорінну зміну системи вже до кінця цього року.

У цьому контексті Аліна Фролова наголосила на необхідності якнайшвидшого ухвалення Закону «Про оборонні закупівлі» та подальшій роботі з підготовки і прийняття необхідних підзаконних актів. Зокрема, для упровадження нових підходів у формуванні державного оборонного замовлення.

Вернуться назад