DataLife Engine > Україна > Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель реалізацію ключових реформ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель реалізацію ключових реформ


12.05. Разместил: yuriy
Сторони порушили питання медичної реформи, реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Медична реформа важлива, потрібна і буде продовжена, однак коронавірус вніс свої корективи. На цьому під час відеоконференції з канцлером ФРН Ангелою Меркель у вівторок, 12 травня, наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Тому ми зараз думаємо над можливим коригуванням деяких аспектів реформи. В цьому питанні ми будем орієнтуватися, в тому числі, й на німецьку медичну систему, яка в умовах сьогодення найкраще в Європі відреагувала на виклики», – зазначив Денис Шмигаль.

Ангела Меркель у свою чергу запропонувала підтримку в цьому процесі та визначила спеціального радника, що буде надавати консультативну допомогу.

Денис Шмигаль наголосив, що реформа децентралізації перебуває на фінальній стадії. Прем’єр-міністр нагадав, що з 1400 запланованих до створення об’єднаних територіальних громад – 1060 вже сформовано. На кожному засіданні Уряд затверджує перспективні плани областей.

«Основне завдання Уряду – створити потужне місцеве самоврядування та сучасну систему органів виконавчої влади. Більшість українців підтримують цю реформу і ми не звернемо з цього шляху. У жовтні мають відбутися вибори вже на основі нового територіально-адміністративного устрою», – наголосив Денис Шмигаль.

Вернуться назад