DataLife Engine > Україна > Київськими митниками з початку року виявлено 91 факт незаконного переміщення зброї в міжнародних відправленнях

Київськими митниками з початку року виявлено 91 факт незаконного переміщення зброї в міжнародних відправленнях


31.08. Разместил: yuriy
Київською митницею Держмитслужби протягом січня-серпня 2020 року виявлено 105 фактів незаконного переміщення через митний кордон України зброї, боєприпасів, вибухових речовин, спецзасобів, товарів військового призначення та подвійного використання. З них 91– це спроби переміщення у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.
По виявлених фактах, до правоохоронних органів України митницею направлено 67 повідомлень про правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України.
Основна частка – 45 повідомлень – саме за ознаками ст.201 Кримінального кодексу України (контрабанда);
4 повідомлення – за ст.333 ККУ (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю);
Решта 18 повідомлень – за ознаками обох статей, 201 та 333 ККУ.
На даний час за виявленими митниками фактами, правоохоронними органами провадяться слідчі дії у 32 кримінальних провадженнях.
Митницею складено 6 протоколів про порушення митних правил, де предметами порушення були зброя, боєприпаси, вибухові речовини, спецзасоби, товари військового призначення та подвійного використання.
В підсумку, з незаконного обігу Київською митницею вилучено 297 товарів та 1 комплект військового призначення, 35 одиниць холодної зброї, 10 набоїв та 3 спецзасоби.

Вернуться назад