DataLife Engine > Україна > Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5% — Прем’єр-міністр

Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5% — Прем’єр-міністр


04.09. Разместил: yuriy
Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5%. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді України під час «Години запитань до Уряду» 4 вересня.

Прем’єр-міністр додав, що на сьогодні ставка за іпотекою вже доступна менш ніж під 10%: «Це те, що обіцяли Президент і Уряд. Буквально зранку проводили нараду з банкірами: на 1,5% за тиждень зросла програма іпотечного кредитування в Україні загалом. Це стимулюючі фактори, які створюють додаткові робочі місця та розігрівають економіку».

Відповідаючи на запитання народних депутатів, Прем’єр-міністр відзначив, що підприємства приватної власності на сьогодні активно використовують урядові програми стимулювання малого та середнього бізнесу для погашення заборгованості по заробітній платі.

«І це якраз ті інструменти, які Уряд і Верховна Рада надають бізнесу для можливості управляти процесом зменшення боргів по зарплаті зокрема», — зазначив Денис Шмигаль.

Глава Уряду також зауважив, що одним із драйверів розвитку економіки, який дає економічний мультиплікативний ефект, є програма Президента «Велике будівництво».

«Будівництво шкіл, садочків, стадіонів, доріг, інших об’єктів соціальної інфраструктури — це і є ті мультиплікативні підходи до розвитку економіки, які створюють найбільшу кількість робочих місць у супутніх галузях. І фінансування подібних об’єктів, власне, надає змогу Україні проходити економічну кризу доволі помірно», — сказав Прем’єр-міністр.

Вернуться назад