DataLife Engine > Україна > Біля кордону з Румунією затримали двох контрабандистів та більше 8 тисяч пачок сигарет

Біля кордону з Румунією затримали двох контрабандистів та більше 8 тисяч пачок сигарет


11.09. Разместил: yuriy
Кільком спробам незаконного переміщення через державний кордон тютюнових виробів завадили прикордонники на Буковині.

Одну з партій контрабандного курива виявлено у ході реалізації оперативної інформації співробітниками внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону спільно з прикордонним нарядом від відділу «Красноїльск». Спочатку прикордонники помітили за 200 метрів від кордону осіб, які на наплічниках несли пакунки з сигаретами. Побачивши військовослужбовців, вони покидали ноші та почали втікати. У десяти покинутих пакунках було понад 6 тисяч пачок тютюнових виробів без акцизних марок.

Крім того, прикордонники відділу «Нижні Петрівці» Чернівецького загону, за інформацією співробітників внутрішньої та власної безпеки, викрили двох громадян України, які планували перемістити до Румунії майже 2 тисячі пачок сигарет. Аби затримати правопорушників, прикордонникам довелось здійснити попереджувальний постріл вгору.

Наразі заходи з недопущення переміщення контрабандних сигарет та перевірка інших можливих шляхів незаконного переміщення товару продовжуються. На правопорушників складено відповідні матеріали. Виявлений товар доставлено у відділи прикордонної служби для подальшої передачі представникам ДФС.

Вернуться назад