DataLife Engine > Україна > Київською митницею виявлено несплату податків до держбюджету на суму понад 600 тис. грн.

Київською митницею виявлено несплату податків до держбюджету на суму понад 600 тис. грн.


12.09. Разместил: yuriy
Київською митницею за напрямком запобігання митним правопорушенням у серпні попереджено недобори митних платежів на суму понад 600 тис. грн.
Це випадки, коли підприємці намагалися ухилитися від сплати митних платежів у повному обсязі - ст. 485 Митного кодексу України. Таких протоколів у серпні складено 16.
Всього ж у серпні було зафіксовано 120 випадків порушення митних правил, вчинених підприємцями та громадянами в зоні діяльності Київської митниці Держмитслужби (Київ, Київська, Житомирська, Черкаська області).
Окрім згаданих порушень за ст. 485 Митного кодексу України, варто виділити й правопорушення, відповідальність за які передбачає як штраф чи конфіскацію, так і штраф з конфіскацією товару:
у 33 випадках порушники намагалися перемістити товари з приховуванням від митного контролю на суму 6,5 млн.грн (ст. 483 МКУ),
порядок проходження митного контролю на «зеленому коридорі» порушив 31 громадянин на суму 2,6 млн.грн. (ст. 471 МКУ),
недекларування товарів було виявлено в 11 випадках на суму 301 тис.грн. (ст. 472 МКУ),
4 протоколи на суму 24 тис.грн. було складено за ст. 473 МКУ (пересилання у міжнародних поштових та експрес-відправленнях заборонених товарів).
Крім цього, в 2 випадках порушники прийняли рішення піти на компроміс у справі про порушення митних правил та уклали мирову угоду з митницею з зобов'язанням сплатити передбачений штраф у сумі 43,8 тис. грн.

Вернуться назад