DataLife Engine > Україна > Київською митницею у «зеленому коридорі» в аеропорту «Бориспіль» вилучено незадекларовані брендові речі, аксесуари та парфуми

Київською митницею у «зеленому коридорі» в аеропорту «Бориспіль» вилучено незадекларовані брендові речі, аксесуари та парфуми


16.09. Разместил: yuriy
Пасажир прилетів о 22.20 годині до Києва авіарейсом з Барселони. Для проходження митного контролю обрав спрощену систему «зелений коридор». Маючи попередню інформацію від СБУ, митники звернули увагу на кількість багажних місць у 22-річного парубка. Мандрівник слідував аж з трьома валізами.

Під час усного опитування пасажиру було запропоновано пред’явити речі до митного контролю. В двох валізах співробітниками Київської митниці було виявлено одяг, взуття, сумки, гаманці та парфуми таких відомих ТМ як Gucci, Louis Vuitton та Bvlgari. Відповідно до чеку про повернення податків в Іспанії «Tax free» вартість виявлених товарів складає майже 27 тисяч євро. Речі не були задекларовані.

Наразі співробітниками Київської митниці здійснюється фіксація зазначеного правопорушення. Здійснюється опис речей та встановлюється їх остаточна вартість. Товар буде вилучено за протоколом до рішення суду.

Виявлення зазначеного правопорушення стало можливим завдяки співпраці зі Службою безпеки України.

Вернуться назад