DataLife Engine > Україна > Прикордонники зі складу Об’єднаних сил долучилися до ліквідації наслідків масштабних пожеж на Луганщині

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил долучилися до ліквідації наслідків масштабних пожеж на Луганщині


04.10. Разместил: yuriy
Два селища Воронове та Муратове, що на Луганщині, чи не найбільше постраждали внаслідок нищівної вогняної стихії. Саме туди, за рішенням начальника Луганського прикордонного загону полковника Юрія Петріва, були направлені сили прикордонного загону щоб допомогти жителям сіл у ліквідації наслідків пожежі.

Зведений загін від прикордонних комендатур «Щастя», «Новопсков» та управління прикордонного загону, що налічував понад 100 прикордонників, розподілили на три групи. Завданням кожної із груп була допомога господарникам у розчистці території домоволодінь від обгорілих речей та сміття, також прикордонники розчищали вулиці від обгорілих дерев, обстежували та обкопували дерева на визначених лісником ділянках лісу.

10 одиниць техніки прикордонного загону, здебільшого вантажівки, використовувалися для вивезення обгорілого непотребу, а екскаватором навантажували важке будівельне сміття.

Роботи тривали від 8.00 до 17.00. Протягом дня прикордонникам вдалося розчистити від сміття 6 домоволодінь, основні вулиці селищ Воронове та Муратового, а також обстежити та обкопати понад 20 гектарів лісу.

Загалом, протягом учорашнього дня, для ліквідації наслідків пожеж було залучено співробітників ДСНС, прикордонників, військовослужбовців Збройних сил України та поліцейських, а також понад три сотні одиниць техніки.

Вернуться назад