DataLife Engine > Україна > 30 тисяч гривень за три вантажівки з контрабандою отримав прикордонник Чернігівського загону

30 тисяч гривень за три вантажівки з контрабандою отримав прикордонник Чернігівського загону


08.10. Разместил: yuriy
За високі показники у службі цьогоріч преміювали 171 прикордонника на загальну суму 762,5 тисячі гривень. Практика преміювання значними сумами грошей з цього року активно застосовується щодо персоналу, який професійно та доброчесно діє під час виконання завдань з охорони кордону. За високі результати охоронців рубежу також заохочують подяками, грамотами відомчими відзнаками та нагородами чи, за клопотанням керівництва, нагородами вищих органів влади.

Щодо премій, то їх розмір подекуди сягає кількох десятків тисяч гривень. Вручити їх можуть і строковику і генералу, але не за «гарне обличчя», а за конкретні досягнення.

Так, прикордонник Чернігівського загону за проявлену старанність, ініціативу та професіоналізм отримав 30 тисяч гривень грошової премії. Щоправда, результативність цього фахівця вимірюється мільйонними сумами. У липні цього року під час несення служби в пункті пропуску «Нові Яриловичі» він виявив у трьох вантажівках та майже на загальну суму близько 3 мільйонів грн.

Пригадайте резонансні затримання бурштину на Закарпатті. . Прикордонника Мукачівського загону, який викрив контрабандистів, заохотили премією у 10 тисяч гривень.

Також збагатилися . Валюту бійці знайшли 19 вересня на ділянці відділу «Селятин» Чернівецького прикордонного загону неподалік від місця, де була спроба порушення кордону контрабандистами. Знайдені кошти були вилучені встановленим порядком, а військовослужбовців, які знайшли євро, заохочено преміями по 10 тисяч гривень.

За доброчесність та професійність 5 тисяч премії отримала прикордонниця Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ». Їй . Правоохоронниця припинила правопорушення, а за відмову від «брудних грошей» отримала «чисту компенсацію».

Також премії отримали четверо прикордонників Сумського загону, які успішно реалізували оперативну інформацію та зіпсували плани наркокур’єрам. Ці військовослужбовці . За це кожен з них отримав по 2 тис. премії.

За рішенням Голови Держприкордонслужби по 2 тисячі гривень премії нарахували дев’ятьом курсантам-першокурсникам прикордонного вишу, які під час стажування затримали 14 порушників та 24 пакунки контрабандних сигарет.

Вернуться назад