DataLife Engine > Україна > Прикордонники приймають активну участь у турнірах з міні-футболу

Прикордонники приймають активну участь у турнірах з міні-футболу


12.10. Разместил: yuriy
Цими вихідними в Одесі вирували справжні футбольні баталії. Тринадцять футбольних команд (збірна команда адвокатів Одеської області, команди УСБУ, Нацполіції, митників, прокуратури, Військово-Морських Сил України, ветеранів МВС, Одеського морського порту, Господарського суду Одеської області, Одеського окружного адміністративного суду, Приморського районного суду Одеси та виконавчої служби), серед яких і прикордонники Південного регіонального управління, взяли участь у турнірі з міні-футболу на кубок Голови Ради адвокатів Одеської області.

В фінальному протистоянні зустрілись команди прикордонників та Військово-Морських Сил України. Жодний із спортивних колективів не хотів поступатися один одному, проте, втома та відсутність двох гравців в команді вплинули на результат і прикордонники зайняли почесне друге місце.

Словом, цього дня на полі дійсно вирували футбольні баталії, спортивний азарт, але гра була по-справжньому професійною та товариською, адже під час матчу жоден з гравців не отримав травми, проте, здобув неабиякі позитивні емоції.

Футбольні матчі пройшли й в інших підрозділах Держприкордонслужби. Зокрема, учора у місті Бердянськ пройшов турнір з міні - футболу серед силових структур, присвячений Дню захисника України. Усього в турнірі взяло участь понад 50 спортсменів з різних силових відомств. В фінальному протистоянні команда прикордонників перемогла команду Національної гвардії, завоювавши кубок за перше місце.

Прикордонники Чопського загону теж вибороли впевнену перемогу у турнірі з міні-футболу, який пройшов днями у м. Ужгород.

Вернуться назад