DataLife Engine > Україна > Затримано двох осіб за розбійний напад у центрі Києва

Затримано двох осіб за розбійний напад у центрі Києва


14.10. Разместил: yuriy
Київська місцева прокуратура N 6 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом розбійного нападу, вчиненого із застосуванням насильства у центрі Києва (ч. 4 ст. 187 КК України).

Встановлено, що 13 жовтня близько 18:30 на бульварі Лесі Українки у м.Києві двоє невідомих осіб вчинили напад на підприємця, який обмінював валюту. Погрожуючи потерпілому предметом, схожим на гранату, вони заволоділи сумкою з грішми, після чого втекли з місця злочину на автомобілі.

Під час втечі нападники протаранили декілька транспортних засобів та неодноразово створювали аварійну ситуацію на дорозі.

За результатами спецоперації, проведеної співробітниками Нацполіції України, автомобіль втікачів вдалося заблокувати на вулиці Хрещатик, а самих нападників затримати.

Затриманими виявилися двоє громадян України, уродженці Грузії, раніше судимі за майнові злочини. Наразі вказаним особам готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Перевіряється причетність затриманих до вчинення аналогічних злочинів на території Києва та в інших регіонах України.

Вернуться назад