DataLife Engine > Україна > Ноель Калхун ознайомилася як функціонує КПВВ «Золоте» та йде будівництво перепускного пункту в Щасті

Ноель Калхун ознайомилася як функціонує КПВВ «Золоте» та йде будівництво перепускного пункту в Щасті


17.10. Разместил: yuriy
Заступниця представника УВКБ ООН Ноель Калхун ознайомлювалася з питаннями щодо пропуску осіб через лінію розмежування на Луганщині.

Учора делегація під керівництвом пані Калхун ознайомлювалася режимом функціонування та ходом реконструкції контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте».

Начальник Луганського загону полковник Юрій Петрів зауважив, що у зв’язку із карантинними обмеженнями КПВВ за рішенням Командуючого об’єднаних сил тимчасово закрите. Наразі прикордонники цілодобово здійснюють тут пропуск лише жителів Катеринівки, Золотого, Оріхового, Богуславського та Комишувахи.

А днем раніше делегація побувала на місці будівництва нового КПВВ у місті Щастя. Пані Ноель Калхун зауважила, що з відкриттям ще двох контрольних пунктів в’їзду-виїзду в регіоні значно покращиться гуманітарна ситуація. Це також дозволить розвантажити КПВВ «Станиця Луганська», який на цей час єдиний на Луганщині, де можна перетнути лінію розмежування.

Вернуться назад