DataLife Engine > Україна > Понад 30 здобувачів освіти отримають стипендії Президента України

Понад 30 здобувачів освіти отримають стипендії Президента України


22.10. Разместил: yuriy
39 українцям – переможцям фінального етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – будуть призначені стипендії Президента України. Відповідний проєкт Указу Президента був розглянутий та погоджений під час засідання Кабінету Міністрів України в середу, 21 жовтня 2020 року.

«Зазначені стипендії є результатом участі талановитої учнівської та студентської молоді в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, який започаткований як щорічний загальнонаціональний захід і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого близько 2 млн талановитих здобувачів освіти змагаються за звання найкращих знавців Шевченкового слова. Стипендії Президента України є свідченням підтримки державою майбутніх українських письменників, поетів і журналістів», – зауважив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Згідно з документом стипендії Президента України призначаються строком на 1 рік. Виплата за рахунок коштів Державного бюджету здійснюватиметься Міністерством освіти і науки України щомісячно за місцем навчання стипендіатів.

Вернуться назад