DataLife Engine > Україна > На Донеччині українка, аби перемістити валюту, намагалась підплатити прикордонникам

На Донеччині українка, аби перемістити валюту, намагалась підплатити прикордонникам


17.01. Разместил: yuriy
У КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники припинили спробу підкупу та спільно з працівниками ДФС виявили порушення порядку переміщення валюти через лінію розмежування.

Учора під час здійснення пропускних операцій в КПВВ «Новотроїцьке» громадянка, що слідувала до Маріуполя, запропонувала прикордонному наряду тисячу гривень, аби контрольні служби не проводили огляд її автівки. На таку пропозицію військовослужбовці Донецького прикордонного загону відповіли відмовою та спрямували легковика, на якому їхала жінка, для проведення поглибленого огляду.

В ходы спільного огляду прикордонники та працівники ДФС у багажі громадянки виявлено значну суму грошових коштів. Всього жінка намагалась перемістити 23 тисячі гривень, 4,5 тисячі доларів США та 41 тисячу рублів РФ, що в сукупності перевищує встановлені законодавством обсяги. За порушення порядку переміщення готівки працівниками ДФС на жінку складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про припинення кримінального правопорушення — надання неправомірної вигоди, яке задокументували прикордонники, повідомлено Національну поліцію. Наразі відносно громадянки працівниками поліції проводяться кримінально-процесуальні дії.

Вернуться назад