DataLife Engine > Україна > На Луганщині прикордонники виявили порушників правил карантину

На Луганщині прикордонники виявили порушників правил карантину


20.01. Разместил: yuriy
Учора, прикордонники Луганського загону, які виконують завдання в складі Об’єднаних сил, виявили чотирьох порушників правил карантину.

Усі прямували до РФ через пункт пропуску «Мілове». Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що двоє наших краян прибули в Україну з РФ лише добою раніше, ще двоє – 16 та 17 січня цього року. Під час перетину державного кордону на в’їзд в Україну вони надали згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням застосунку «Вдома». Проте, не дочекавшись встановленого законодавством чотирнадцятиденного терміну самоізоляції вирішили виїхати за межі України.

Про виявлення зазначених осіб прикордонники повідомили співробітників Національної поліції, яким і передали їх для прийняття подальшого правового рішення.

Нагадаємо, що з 11 січня 2021 року РФ віднесено до Переліку держав зі значним поширенням COVID-19, тому громадяни, які в’їжджають на територію України з Росії, окрім маскового режиму та температурного скринінгу, також повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням застосунку «Вдома» або обсервації.

Іноземці та особи без громадянства повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, зареєстрованою на території України та покриває витрати пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.

Вернуться назад