DataLife Engine > Україна > Микола Балан перевірив позиції батальйону Кульчицького в районі проведення операції Об’єднаних сил

Микола Балан перевірив позиції батальйону Кульчицького в районі проведення операції Об’єднаних сил


21.01. Разместил: yuriy
У межах робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан відвідав та ознайомився з питаннями несення служби гвардійцями батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Спілкуючись з особовим складом, генерал-полковник Балан відмітив, що бійці батальйону від самого початку бойових дій на сході нашої країни тримають оборону та забезпечують захист її території. Окрім основних завдань, які підрозділ виконує у складі операції Об'єднаних сил, військовослужбовці батальйону Кульчицького не залишаються осторонь й в інших ситуаціях, де треба врятувати людей чи надати допомогу.

Так, зокрема вчора під час несення служби на мобільному блок-посту поблизу Попасної гвардійці надали допомогу громадянину, що потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. Як зауважив командир батальйону, нині підрозділ забезпечений необхідною технікою, яка справна та готова до виконання визначених завдань у будь-який час.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність, самовідданість і відвагу, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, командувач НГУ нагородив трьох військовослужбовців батальйону відомчими заохочувальними відзнаками.

Також у ході робочої поїздки в район проведення ООС командувач відвідав КПВВ «Станиця Луганська». Наразі, це один із найбільших завантажених контрольних пунктів в’їзду та виїзду на Луганщині і, до того ж, єдиний, що працює щоденно.

«Станиця Луганська – це стратегічний населений пункт. Він розташований в безпосередній близькості від окупованого Луганська. Тут у 2014 році точилися жорстокі бої, і українські військові, серед яких і гвардійці, зазнавали втрат. Зараз рівень відповідальності у тих, хто тут несе службу, досить високий», – підкреслив генерал-полковник Балан.

Командувач відзначив, що спільна робота усіх силових і правоохоронних структур дає змогу ефективно виконувати завдання в складі ООС. Зокрема, очільник НГУ подякував військовослужбовцям Державної прикордонної служби, які виконують завдання на КПВВ, за співпрацю та важливу щоденну службу.

Вернуться назад