DataLife Engine > Україна > Маріупольська бригада оперативного призначення НГУ отримала нову автомобільну техніку

Маріупольська бригада оперативного призначення НГУ отримала нову автомобільну техніку


21.01. Разместил: yuriy
Сьогодні на території 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України, яка дислокується в місті Маріуполі, відбулась передача нових службових автомобілів.

Сертифікат на п’ять спеціалізованих автомобілів командиру бригади полковнику Олександру Крячку вручив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

На заході був також присутній начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин. Він зазначив, що завдяки тісній співпраці поліції та Нацгвардії у регіоні вдається ефективно виконувати завдання правоохоронного напрямку, а також забезпечувати ряд інших заходів, що стосуються безпеки громадян.

Відтак, автопарк бригади підсилили позашляховик «Toyota Land Cruiser», два автомобілі «Ford Ranger» та два спеціалізовані мікроавтобуси на шасі автомобіля «Ford Transit». Автомобілі використовуватимуться для охорони громадського порядку, оператично-профілактичних відпрацювань, спільного з поліцейськими патрулювання, а також для виконання інших службових завдань, покладених на бригаду. Завдяки цим автівкам гвардійці матимуть змогу оперативно прибувати до місця виконання завдань. Автомобілі оснащені сучасними технічними засобами та зручні у використанні в умовах міста.

«Що стосується патрульних автомобілів для охорони громадського порядку, то їх ми закупили, враховуючи досвід європейських країн. Подібні автомобілі використовуються аналогічними правоохоронними формуваннями країн Європи. Такий досвід ми активно переймаємо у наших партнерів, зокрема країн-учасниць Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції в статусі військової установи (FIEP)», – підкреслив командувач НГУ.

Підсумовуючи свій виступ, генерал-полковник Балан побажав бійцям у новому році миру, нових звершень та перемоги. Також під час заходу командувач НГУ вручив заохочувальні відзнаки військовослужбовцям бригади за успішне виконання своїх обов’язків. Після цього ознайомився зі станом справ у військовій частині.

Вернуться назад