DataLife Engine > Україна > Працівника Хмельницького слідчого ізолятору судитимуть за незаконне придбання та зберігання наркотиків з метою збуту

Працівника Хмельницького слідчого ізолятору судитимуть за незаконне придбання та зберігання наркотиків з метою збуту


28.01. Разместил: yuriy
До суду направлено обвинувальний акт стосовно молодшого інспектора ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

Слідством встановлено, що 4 жовтня 2020 року працівник ізолятору придбав наркотичні речовини, психотропні засоби та особливо небезпечні наркотичні речовини, які уже 2 дні потому спробував пронести до установи з метою їх подальшого збуту ув’язненому.

7 жовтня 2020 року слідчими було проведено огляд місця події, де в речах обвинуваченого виявлено та вилучено 17 згортків з метадоном, канабісом, смолою канабісу, концентратом з макової соломи та амфетаміном.

Таким чином, працівник слідчого ізолятора обвинувачується у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів, психотропних речовин та особливо небезпечних наркотичних засобів з метою їх збуту (ч. 2 ст. 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому. Процесуальне керівництво – Хмельницька обласна прокуратура. Оперативний супровід – Оперативний відділ ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

Вернуться назад