DataLife Engine > Україна > МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку

МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку


18.04. Разместил: yuriy
МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку. Представники Національного антарктичного центру України передали конверти зі своїми зразками Роману Куцю, голові Українського реєстру донорів кісткового мозку. Акт передачі відбувся в Міністерстві охорони здоров’я України 15 квітня.

Ще в березні цього року 12 співробітників Української антарктичної станції «Академік Вернадський» долучились до реєстру потенційних донорів кісткового мозку. Конверти з їхніми зразками для генетичного типування до Українського реєстру донорів кісткового мозку передав керівник Національного антарктичного наукового центру України Євген Дикий, оскільки ще не всі учасники повернулися до Києва.

На думку учасників акції, такі ініціативи допомагатимуть нашим співгромадянам усвідомити, що донорство кісткового мозку – це безпечно й почесно.

Під час зустрічі представники Українського реєстру Роман та Юлія Куць також повідомили, що до України вже увосьме прибули гемопоетичні стовбурові клітини для допомоги пацієнтам Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». Цього разу донорами стали громадяни Німеччини та Польщі, де культура донорства успішно розвивається протягом багатьох років.

Вернуться назад