DataLife Engine > Україна > Голова Держприкордонслужби зустрівся з апаратом Аташе з питань оборони посольств США, Канади та Великобританії в Україні

Голова Держприкордонслужби зустрівся з апаратом Аташе з питань оборони посольств США, Канади та Великобританії в Україні


18.04. Разместил: yuriy
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч Голови прикордонного відомства Сергія Дейнека з апаратом Аташе з питань оборони посольств США, Канади та Великобританії в Україні.

На початку зустрічі Сергій Дейнеко подякував за підтримку та допомогу, яку надають країни-члени Альянсу у протидії російській агресії і сприяння у встановленні миру в Україні.

У свою чергу Аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні Бріттані Стюарт підтвердила твердий намір міжнародних партнерів бути пліч-о-пліч з Україною у відстоюванні її суверенітету і територіальної цілісності.

Голова Держприкордонслужби поінформував іноземну делегацію щодо ситуації на державному кордоні України, в зоні проведення Операції об’єднаних сил та на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом, а також стану та перспектив подальшого розвитку Державної прикордонної служби України.

За підсумками зустрічі сторони домовилися продовжувати та нарощувати співробітництво, зокрема щодо участі підрозділів Держприкордонслужби в діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U), проведення додаткових тренінгів та спільних навчань, як в рамках сухопутного, так і морського компонентів.

Вернуться назад