DataLife Engine > Україна > Аудитори Луганщини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,2 млн грн

Аудитори Луганщини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,2 млн грн


27.05. Разместил: yuriy
Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області протягом січня – квітня 2021 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 4,6 млн грн та забезпечили усунення таких порушень на суму 3,2 млн грн.

Завершено 1 державний фінансовий аудит місцевих бюджетів, під час якого виявлено неефективні управлінські рішення, порушень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 162 млн грн. Об’єктові контролю надано 22 пропозиції для поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, які взяті до виконання.

Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму понад 74 млн грн.

За недотримання законодавства 8 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 0,2 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 5управлінських рішень.

Матеріали 8 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 1 досудове розслідування та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, за результатами участі у перевірках правоохоронних органів вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 18,4 млн грн.

Вернуться назад