DataLife Engine > Україна > Олег Немчінов з робочою поїздкою відвідав Маріуполь

Олег Немчінов з робочою поїздкою відвідав Маріуполь


28.05. Разместил: yuriy
Сьогодні з робочою поїздкою Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов відвідав місто Маріуполь.

Міністр КМУ ознайомився зі станом державного підприємства "Азовський судноремонтний завод". Там було обговорено передачу на баланс Державній прикордонній службі України причалів №3 та 4 для розміщення загону морської охорони. Наразі ДП АСРЗ спеціалізується на судноремонті, виробництві грейферів, несамохідних барж. Підприємство є єдиним судноремонтним заводом на Азовському узбережжі України з плавучим доком вантажопідйомністю 15000 тонн з можливістю обслуговувати судна довжиною до 200 метрів і шириною до 25 метрів з підхідним каналом 8 метрів, обладнаними причалами і спеціалізованими цехами і виробництвами.

Після того спільно з Першим заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростиславом Замлинським, заступником голови Фонду державного майна України Констянтином Кошеленко, першим заступником голови обласної державної адміністрації Ігорем Морозом та Маріупольським міським головою Вадимом Бойченко у Маріуполі провели робочу нараду з питань підтримки інвестиційної діяльності на території Донецької та Луганської областей. Нараду модерував виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

Так, Донецька область друга в Україні за обсягами реалізованої продукції промислового сектора економіки. Тут сконцентровано понад 2000 промислових підприємств гірничодобувної, металургійної, хімічної галузей, енергетики, важкого машинобудування і будівельних матеріалів, експлуатується близько 300 родовищ корисних копалин. Саме тому, з боку держави, через UkraineInvest, докладається максимум зусиль, щоб зробити цей регіон привабливим для інвесторів, і є готовність до ще тіснішої співпраці із місцевою владою та бізнесом.

Також Олег Немчінов ознайомився із підготовкою КПВВ «Гнутове» до розгортання пунктів вакцинації громадян України у разі відкриття в’їзду на контрольовану територію нашої держави з тимчасово окупованих територій. За доповіддю тимчасово виконуючий обов’язки начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, всі пункти своєчасно підготовлені.

На закінчення робочого візиту провели в Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації нараду з розгляду проблемних питань діяльності новостворених військо-цивільних адміністрацій. Обговорили стан справ щодо утворення та реорганізації військово-цивільних адміністрацій на території Донецької області на виконання Указу Президента України; безпекову складову в зоні відповідальності військово-цивільних адміністрацій, рівень взаємодії на головні завдання перед військово-цивільними адміністраціями щодо підтримки життєдіяльності громад поблизу лінії розмежування на підконтрольній українській владі; рівень взаємодії щодо відновлення житла місцевого населення та інші напрямки успішної гуманітарної співпраці поблизу лінії розмежування між підрозділами Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією і військово-цивільними адміністраціями на території Донецької області та проблемні питання військово-цивільних адміністрацій, які потребують вирішення на державному рівні. Також обговорили потенційні зміни в чинне законодавство України, приватизацію земель військово-цивільних адміністрацій та житлові питання. Окремо було розглянуто питання про зміни до переліку посад, які заміщуються військовослужбовцями.

По завершенню Міністр КМУ вручив нагороди Кабінету Міністрів України від імені Прем’єр-міністра України.

Вернуться назад