DataLife Engine > Україна > Бойова підготовка прикордонників Ізмаїльського загону ввійде в сценарій трьох військових навчань на Львівщині

Бойова підготовка прикордонників Ізмаїльського загону ввійде в сценарій трьох військових навчань на Львівщині


30.05. Разместил: yuriy
На Львівщині завершилася початкова конференція з планування підготовки в рамках Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U)
Серед іншого на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, селище Старичі, обговорювалася участь у підготовці за натівськими стандартами, прикордонної комендатури швидкого реагування (ПКШР) Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління. З серпня прикордонники почнуть підготовку в рамках JMTG-U. Особливістю цих тренувань є те, що їх фінальна стадія поєднується із загальним сценарієм українсько-американських навчань «Рапід Трейдент 2021» та стратегічного командно-штабного навчання з позначенням військ «Об’єднані зусилля-2021».

Варто зауважити, що перед прикордонним підрозділом Ізмаїльського загону, відповідну підготовку в рамках JMTG-U пройде підрозділ Харківського прикордонного загону. Військовослужбовці цього підрозділу вибувають на Львівщину вже на початку червня. На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки вони тренуватимуться аж до кінця липня.

Під час планувальної конференції узгодили, що ПКШР Ізмаїльського прикордонного загону буде пліч-о-пліч навчатися з бригадою Сухопутних військ Збройних сил України і не тільки. Всі навчання проводитимуться спільними багатонаціональними батальйонами. Багатонаціональні підрозділи будуть інтегровані також в українські батальйони.

Під час навчань прикордонники отримають навики бойової підготовки та роботи штабу, необхідні в тому числі для виконання завдань на східному кордоні України.

Під час планувальної конференції представники Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України досягнули домовленостей з новим керівництвом тренувальної місії JMTG-U щодо створення мобільних тренувальних груп, а також підготовки інструкторів для штабів прикордонних комендатур швидкого реагування, прикордонних загонів, а за необхідності – Національної академії та навчальних центрів Держприкордонслужби.

Також з керівництвом місії JMTG-U обговорювалося питання забезпечення Держприкордонслужби імітаторами бою – обладнанням та комп’ютерними програмами, які дозволять краще готувати особовий склад та штаби.

Також під час планувальної конференції досягнуто домовленості провести найближчим часом зустріч з керівником місії UNIFIER. Очікується, що ця зустріч дозволить розширити формати співпраці та сприятиме підготовці українських прикордонників, як у військовій, так і правоохоронній сфері.

Вернуться назад