DataLife Engine > Україна > Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом підпалу автівки прикордонника на Харківщині

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом підпалу автівки прикордонника на Харківщині


05.06. Разместил: yuriy
Співробітники Держприкордонслужби активно протидіють правопорушенням на державному кордоні. Саме через неодноразові затримання партій контрабандних товарів та правопорушників, які намагаються здійснювати протиправну діяльність, досить часто зловмисники намагаються чинити тиск на прикордонників.

Один з випадків пошкодження майна військовослужбовця стався в Харкові у січні цього року. Невідомі підпалили автомобіль начальника одного з відділів прикордонної служби Харківського загону. Не виключено, що цьому передували дії охоронця кордону з ефективної протидії незаконній діяльності на державному кордоні.

Днями Харківською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за фактами вимагання, умисного пошкодження майна шляхом підпалу, поширення злочинного впливу.

За даними слідства, 45-річний чоловік створив організовану групу, до складу якої залучив ще двох осіб – чоловіків віком 22 та 28 років.

Слідством встановлено, що вказані особи також причетні до підпалу автомобіля, який належить начальнику одного з відділів прикордонної служби Харківської області.

Стосовно двох учасників групи до суду скеровано обвинувальний акт за фактами вимагання, а також умисного пошкодження майна працівника правоохоронного органу шляхом підпалу у складі організованої групи (ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 347 КК України), а стосовно третього чоловіка, організатора групи — ще і за фактом поширення злочинного впливу.

Максимальна санкція статей передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, щодо всіх подібних випадків прикордонне відомство проводить ретельні перевірки та захищає права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам, не залишаться поза увагою співробітників власної безпеки Держприкордонслужби, правоохоронних органів, та будуть притягнуті до відповідальності.

Вернуться назад