DataLife Engine > Україна > Співробітники внутрішньої та власної безпеки ДПСУ викрили прикордонника на хабарі

Співробітники внутрішньої та власної безпеки ДПСУ викрили прикордонника на хабарі


09.06. Разместил: yuriy
Військовослужбовця, дільничного інспектора прикордонної служби відділу «Кодима» Подільського прикордонного загону, затримано під час отримання хабаря.

Прикордонник вимагав та отримав від цивільної особи неправомірну вигоду у розмірі 600 доларів США за сприяння у незаконному переміщенні через державний кордон з Республіки Молдова в Україну товарів народного споживання, а саме – спортивного харчування. Хабарника затримали в порядку ст. 208 КПК України в м.Кодима Одеської області.

Правопорушника викрито в результаті реалізації матеріалів кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Заходи проводились спільною міжвідомчою групою у складі співробітників ВВВБ по Подільському прикордонному загону ГВВВБ «Південь» Держприкордонслужби, ВБКОЗ СБУ в Одеській області, слідчих відділу ТУ ДБР м. Миколаїв, під процесуальним керівництвом Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону України.

Невідкладні слідчі дії тривають.

Вернуться назад