DataLife Engine > Україна > Володимир Нікіфоренко зустрівся з Керівником програми управління кордонами та безпекою МЦРМП Борутом Ерженом

Володимир Нікіфоренко зустрівся з Керівником програми управління кордонами та безпекою МЦРМП Борутом Ерженом


09.06. Разместил: yuriy
Під час зустрічі були обговорені важливі питання стану впровадження проєкту, який розпочався у 2019 році.

Зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби Володимира Нікіфоренка з Керівником програми управління кордонами та безпекою Міжнародного центру розвитку міграційної політики Борутом Ерженом відбулася учора в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка ЄС у зміцненні ІУК в Україні (EU4IBM)».

На початку зустрічі Володимир Нікіфоренко подякував за співпрацю, зокрема і в рамках спільного проєкту та зазначив, що інтегроване управління кордонами є одним з головних аспектів реалізації державної політики у сфері охорони державного кордону. А також акцентував увагу на важливості поєднання національних можливостей та міжнародної допомоги для подальшого удосконалення та впровадження принципів охорони державних рубежів відповідно до кращих європейських практик.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання стану впровадження проєкту, який розпочався у 2019 році.

Борут Ержен зазначив, що прогрес, досягнутий на сьогодні в рамках реалізації проєкту, демонструє високий рівень та якість співпраці, встановленої з прикордонним відомством. Було відмічено, що наразі аналіз робочих процесів, як підготовча робота для впровадження більш ефективних методик та належної практики ЄС проведено, узгоджено зобов'язання та розпочато їх практичне впровадження.

EU4IBM у своїй діяльності зосереджується на підвищенні безпеки державного кордону як у пунктах пропуску, так і поза ними. Робота із покращення функціонування пунктів пропуску в рамках EU4IBM спрямована на покращення контролю та безпеки, зменшення вразливості до корупції, забезпечення нульового дублювання функцій на основі розроблених концепцій модельних пунктів пропуску.

Окремо Володимир Нікіфоренко висловив вдячність за надану підтримку у розвитку системи охорони «зеленого» кордону з метою протидії незаконному переміщенню тютюнових виробів, зокрема, запровадження «пілотного» проєкту на ділянці Чернівецького прикордонного загону. Цей проєкт дасть змогу апробувати нові підходи в охороні кордону та визначитися щодо подальшого поширення такого рішення на інші ділянки державного кордону.

Вернуться назад