DataLife Engine > Україна > На Сумщині затримали двох осіб за підозрою у вимаганні хабаря за зарахування дитини до ліцею ДПСУ

На Сумщині затримали двох осіб за підозрою у вимаганні хабаря за зарахування дитини до ліцею ДПСУ


13.06. Разместил: yuriy
Посадовець у званні полковника та його спільниця вимагали та отримали від громадянки неправомірну вигоду в сумі 1 тис. доларів США за сприяння у забезпеченні зарахування її сина на навчання до ліцею ДПСУ.

На Сумщині за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, задокументовано факт протиправної діяльності військової посадової особи Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Посадовець у званні полковника та його спільниця вимагали та отримали від громадянки неправомірну вигоду в сумі 1 тис. доларів США за сприяння у забезпеченні зарахування її сина на навчання у вищевказаний навчальний заклад.

Обох спільників, після отримання ними неправомірної вигоди, затримано в порядку ст. 208 КПК України. Неправомірні кошти вилучено.

Зараз вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України та обрання запобіжних заходів. На даний час тривають невідкладні слідчі дії.

Заходи проводились за оперативного супроводження відділу внутрішньої та власної безпеки по Сумському прикордонному загону ГВВВБ «Схід» ДПСУ за процесуального керівництва Сумської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону та слідчими Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Сумах) Територіального управління Держаного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава.

Вернуться назад