DataLife Engine > Україна > Гурт «СКАЙ» завітав до прикордонників в ООС

Гурт «СКАЙ» завітав до прикордонників в ООС


13.06. Разместил: yuriy
В рамках туру #НЕзалежний соліст гурту «С.К.А.Й» Олег Собчук вирішив здійснити незвичайну поїздку. Взявши велосипед, Олег вирушив на ньому з крайньої східної до крайньої західної точки України.

У веломарафон через всю країну, з Мілового до Чопа (2151км), фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук вирушив на початку цього тижня.

Виконавці сучасних рок і поп композицій вже відвідали декілька підрозділів Краматорського та Донецького прикордонних загонів на лінії розмежування, а також завітали до моряків-прикордонників Маріупольського загону Морської охорони.

Тут їх завжди радо зустрічали. Ще на початку війни на сході України гурт «Скай» неодноразово виступав в зоні АТО (ООС). 2019-го навіть зустрічали тут Новий рік. Згодом у турі #6992кмДержавногоКордону, одним з ініціаторів якого був волонтер Юрій Тира, бійці «музично-патріотичного фронту» відвідали безліч підрозділів вздовж майже 7 тисяч км українського кордону.

Гурт «Скай» і Олег Собчук влаштували справжній музичний привал, піднявши бойовий дух та настрій прикордонникам і членам їх сімей.

Вернуться назад