DataLife Engine > Україна > Столична прокуратура відстояла повернення землі біля Совських ставків вартістю 614 млн грн

Столична прокуратура відстояла повернення землі біля Совських ставків вартістю 614 млн грн


16.06. Разместил: yuriy
Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення господарського суду міста Києва, яким задоволено позов міської прокуратури в інтересах держави в особі Київської міської ради до товариства про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки у Голосіївському районі столиці.

Установлено, що між Київською міською радою та товариством у 2008 році укладено договір оренди земельної ділянки площею понад 19 га вартістю 614 млн грн, розташованої в нижньому каскаді Совських ставків. Умовами договору передбачено її забудову – облаштування рекреаційної зони в поєднанні водоймища з будівництвом розважально-торговельного комплексу протягом трьох років з моменту його укладення.

Однак, з 2008 року по теперішній час товариство у порушення вимог чинного законодавства та договору оренди землі не приступило до забудови спірної земельної ділянки, що позбавило територіальну громаду можливості отримати об’єкт, який буде сприяти розвитку рекреаційної інфраструктури міста Києва.

При цьому, товариство неналежним чином утримує територію спірної земельної ділянки, у зв’язку з чим прибирання вказаної території систематично здійснюється комунальними службами Голосіївського району міста Києва.

Вернуться назад