DataLife Engine > Україна > Уряд затвердив план заходів з виконання РНП на 2021 рік та показники ефективності її виконання

Уряд затвердив план заходів з виконання РНП на 2021 рік та показники ефективності її виконання


16.06. Разместил: yuriy
16 червня Кабінет Міністрів затвердив План заходів з виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік та показники ефективності її виконання.

План заходів містить конкретні кроки, необхідні для продовження реформ з метою забезпечення реалізації курсу України на євроатлантичну інтеграцію України, що є одним зі стратегічних пріоритетів України.

«Наші Річні національні програми розроблені таким чином, щоб поступово наблизити Україну до критеріїв членства в НАТО – політичних, економічних, правових і військових. Цими днями на Саміті НАТО-2021 країни Альянсу підтвердили, що Україна стане членом НАТО і План дій щодо членства (ПДЧ) буде невід’ємною частиною цього процесу, а Річні національні програми однозначно названі інструментом для просування реформ, які наближують Україну до НАТО», – сказала Ольга Стефанішина.

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що за останні кілька років Україна системно рухається у напрямку гармонізації свого законодавства з міжнародними практиками, а реалізовний пакет реформ вже дозволяє говорити про готовність України до отримання ПДЧ: «Одночасно ми виконуємо Угоду про асоціацію з ЄС, що також наближає нас до рівня відповідності політичним, економічним, правовим критеріям членства в НАТО».

За словами Ольги Стефанішиної, Україна також працює над національною системою переходу на стандарти НАТО для досягнення взаємосумісності Збройних Сил України з військами країн-членів НАТО.

Вернуться назад