DataLife Engine > Україна > У Маріуполі вихованці Міського Центру позашкільної роботи побували у гостях у морських прикордонників

У Маріуполі вихованці Міського Центру позашкільної роботи побували у гостях у морських прикордонників


20.06. Разместил: yuriy
Від малечі морські прикордонники витримали справжній екзамен із безлічі запитань. Під час екскурсії діти побували на кораблі та катерах Морської охорони, де віддавали команди корабельним зв’язком, подавали спеціальні прикордонні сигнали на зупинку судна та навігаційні – при зустрічі з іншими суднами, проходженні небезпечних ділянок у морі. Розглядаючи обладнання моряків-прикордонників, юні дослідники мали можливість подивитися в бінокулярну морську трубу та у візорну колонку.

Від малечі морські прикордонники витримали справжній екзамен із безлічі запитань: чи часто моряки-прикордонники виходять в море, як часто здійснюють затримання порушників, чи важко навчатися на прикордонника, які дисципліни треба вивчати, щоб в майбутньому стати моряком-прикордонником.

Обмін першими враженнями відбувся на кораблі Морської охорони «Донбас» за смачним узваром, приготовленим коком. Малеча смакувала печивом, цукерками і «фірмовими морськими прикордонними» (як їх назвали діти) бутербродами з маслом і варенням.

На згадку про зустріч з морськими прикордонниками, колектив дитячого Центру отримав сувенірний фотоколаж із зображенням корабельно-катерного складу Маріупольського загону Морської охорони.

«Хай цей дарунок буде для вас, як маяк для справжніх моряків – орієнтиром у життєвому морі професій, – сказав заступник командира загону Роман Гончаренко. – І якщо ви вирішите згодом стати моряками-прикордонниками, ми радо приймемо вас до нашої дружньої родини».

Вернуться назад