DataLife Engine > Україна > Родинна «допомога» обернулася кримінальною відповідальністю

Родинна «допомога» обернулася кримінальною відповідальністю


23.06. Разместил: yuriy
На Луганщині прикордонники затримали брата та сестру, які пробирались на територію Україну в обхід пункту пропуску.

Так, вихідними сподіваючись на те, що з настанням темряви прикордонники втратять пильність, двоє мандрівників пішли на вчинення правопорушення. Наряд, який ніс службу поблизу населеного пункту Пантюхіно помітив двох невідомих, які рухалися від українсько-російського кордону. Охоронці держрубежу одразу ж затримали піших «гостей», що йшли цілеспрямовано до України.

Як з’ясувалося, порушниками кордону виявилися брат – наш краянин, та сестра – громадянка РФ. Напередодні цього правопорушення, жінка намагалася перетнути кордон з Росії в Україну, однак за несплату аліментів прикордонники РФ відмовили їй у виїзді з території Росії. Не полишаючи ідеї потрапити до України родичі вирішили перетнути кордон поза пунктом пропуску. На допомогу сестрі прийшов брат, який і перевів росіянку через кордон.

За цим фактом на іноземку та українця складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Крім того, стосовно громадянина України до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Вернуться назад