DataLife Engine > Україна > Мінветеранів: 242 ветерани з інвалідністю та члени сімей загиблих отримають грошову компенсацію на придбання житла

Мінветеранів: 242 ветерани з інвалідністю та члени сімей загиблих отримають грошову компенсацію на придбання житла


24.06. Разместил: yuriy
Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей на 2021 рік.

До обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва цього року будуть спрямовані 305 145,3 тис. гривень.

Це дасть можливість виплатити грошову компенсацію за житло 242 особам з інвалідністю І-ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, і членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли.

«Ми дякуємо Уряду за те, що сьогодні ухвалив дійсно важливе рішення – цьогоріч більше ніж 240 захисників України, які отримали інвалідність внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а також членів сімей полеглих та зниклих безвісти воїнів отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони встали за захист рідної держави, ціною власного здоров’я та життя боронили незалежність суверенітет України, і заслуговують підтримки від своєї держави. Наразі ми робимо все можливе з Мінфіном і депутатами Верховної Ради, аби максимально ефективно напрацювати вирішення житлової проблеми захисникам та їх родинам, які мають у цьому потребу», - наголосила Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, на початку червня Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про спрямування коштів на виплату грошової компенсації за житло 11 особам з інвалідністю І-ІІ груп, які отримали вади внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

У середині червня ухвалив розпорядження про спрямування коштів за рахунок субвенції на виплату у 2021 році грошової компенсації за належні жилі приміщення 190 ветеранам, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Вернуться назад