DataLife Engine > Україна > На Донеччині викрито розповсюдження контрафактної алкогольної та тютюнової продукції

На Донеччині викрито розповсюдження контрафактної алкогольної та тютюнової продукції


26.06. Разместил: yuriy
У розпал курортного сезону активізувалася діяльність «підпільних» підприємців щодо розповсюдження контрафактної алкогольної та тютюнової продукції.
Оперативно-розшукові підрозділи Краматорського прикордонного загону активно протидіють такій діяльності в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Так, прикордонниками спільно з представниками СБУ та ДФС під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, в рамках відкритого кримінального провадження, проведено кілька санкціонованих обшуків місць незаконного зберігання та збуту фальсифікованих підакцизних товарів в містах Покровськ та Мирноград Донецької області.

У ході обшуків правоохоронці виявили понад 1000 літрів контрафактного алкоголю та понад 600 пачок сигарет без марок акцизного податку.

Виявлені товари та мікроавтобус, на якому здійснювалось транспортування контрафакту, вилучено представниками Державної фіскальної служби. Загальна сума оцінки вилученого склала понад 500 тисяч гривень.

Особам, причетним до протиправної діяльності загрожує покарання, передбачене статтею 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Вернуться назад