DataLife Engine > Україна > Прикордонники взяли участь в «Іграх Нескорених»

Прикордонники взяли участь в «Іграх Нескорених»


28.06. Разместил: yuriy
Вперше «Ігри Нескорених» відбулися не в столиці. Понад 130 спортсменів – ветерани різних служб, добровольці з різних областей України приїхали учора, 27 червня, до Черкас.

На головній спортивній арені міста Черкаси понад 100 ветеранів та військовослужбовців із майже всієї України змагалися в 9 дисциплінах – бігові на 100, 400 та 1 500 метрів, штовханні ядра, метанні диску, стрибках у довжину, пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах та у велоспорті.

Державну прикордонну службу України представляли ветерани та військовослужбовці, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій. Зокрема серед нескорених прикордонного відомства, які брали участь у змаганнях – Віктор Шинкарук, Олександр Ходос, Дмитро Чабаненко та Віталій Омельченко.

Invictus Games, засновані Його Високістю Герцогом Сассекським у 2014 році, – міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна долучилася до «Ігор Нескорених» у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в Австралійському Сіднеї.

Вернуться назад