DataLife Engine > Україна > Юлія Лапутіна відвідала відкриті тренування для ветеранів, які проводить Нацрада спортивної реабілітації захисників України

Юлія Лапутіна відвідала відкриті тренування для ветеранів, які проводить Нацрада спортивної реабілітації захисників України


30.06. Разместил: yuriy
Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна відвідала відкриті тренування для ветеранів та членів їх родин, які проводить Національна рада спортивної реабілітації захисників України щовівторка та четверга на НСК “Олімпійський”. Разом з Міністром на заході були присутні Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко та керівник благодійного фонду «Ветеранська десятка» Володимир Гаврилов.

“Я вітаю всю велику спортивну родину ветеранів. Спільні тренування і підтримка один одного – важливий елемент єднання, який допомагає успішно пройти реабілітацію і повернутися до повноцінного життя. Дякую вам!” - привітала ветеранів Юлія Лапутіна.

Також очільниця Мінветеранів привітала присутніх учасників семиденного ветеранського велопробігу «Шануємо пам’ять захисників України», що завершився у Києві у неділю, 27 червня, і був присвячений 25-й річниці Конституції України та пам’яті про захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Його учасники успішно подолали майже 1000 км за маршрутом «Ужгород-Київ» через міста Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир.

“Мінветранів підтримує цей велопробіг - як шану пам’яті про захисників України. Він покликаний об'єднати українців заради ідеї відновлення суверенітету, територіальної цілісності нашої держави. Щоб в кожному населеному пункті знали, хто такі ветерани - захисники України. Щиро вітаю вашу команду з успішним завершенням велопробігу”, - наголосила Юлія Лапутіна.

Вернуться назад