DataLife Engine > Україна > Слідчого поліції Київщини та його пособника судитимуть за хабар у 13 тис. доларів

Слідчого поліції Київщини та його пособника судитимуть за хабар у 13 тис. доларів


05.09. Разместил: yuriy
Державне бюро розслідувань за сприяння ДВБ Нацполіції завершило досудове розслідування стосовно слідчого Бориспільського відділу поліції в Київській області та колишнього співробітника поліції, які вимагали хабар у невинної особи.

Встановлено, що у 2020 році слідчий поліції розслідував справу щодо викрадення майна та незаконного заволодіння автівкою. Заявник вказував на свого знайомого, проте достовірних доказів можливого вчинення ним цих кримінальних правопорушень слідчий не знайшов.

Тим не менш, правоохоронець почав вимагати у цієї людини 13 тис. доларів США, за що обіцяв не притягувати його до кримінальної відповідальності та закрити провадження.

Для здійснення додаткового психологічного тиску слідчий залучив колишнього поліцейського, який безпосередньо і отримав всю суму хабаря.

Обвинувальні акти стосовно обох осіб направлено до суду для розгляду по суті (ч. 3 ст. 368 КК України за різними видами співучасті).

Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна, а слідчому також загрожує позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід - ДБР.

Вернуться назад