DataLife Engine > Україна > П’ять з половиною років за ґратами – громадянина засуджено за вимагання 560 тис доларів США

П’ять з половиною років за ґратами – громадянина засуджено за вимагання 560 тис доларів США


09.09. Разместил: yuriy
За підтримки прокуратурою АР Крим та м. Севастополя публічного обвинувачення Дарницьким районним судом м. Києва громадянина України визнано винним у вимаганні та незаконному заволодінні транспортними засобами (ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 289 КК України). Його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено, що засуджений спільно з іншими особами, зокрема мешканцями тимчасово окупованого півострова, погрожуючи насильством, вимагали у потерпілого 560 тис доларів США та передачу прав на майно, а також незаконно заволоділи його автомобілем.

Засуджений, який вже був раніше судимий за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, позиціонував себе «смотрящим» за одним із міст Київської області. Під час санкціонованих обшуків, у тому числі за місцем його проживання, правоохоронцями було виявлено і вилучено речі та документи, які підтверджували протиправну діяльність.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним управлінням Нацполіції в АР Крим та м. Севастополі.

Вернуться назад