DataLife Engine > Україна > Командувач Нацгвардії взяв участь у відкритті оновленої будівлі новоствореного підрозділу військової частини 3002 у місті Дрогобич

Командувач Нацгвардії взяв участь у відкритті оновленої будівлі новоствореного підрозділу військової частини 3002 у місті Дрогобич


21.09. Разместил: yuriy
Сьогодні у Дрогобицькій патрульній роті 2-ї Галицької бригади відкрили оновлену споруду новоствореного підрозділу військової частини 3002 Національної гвардії України.

Під час урочистих заходів командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан зазначив:

«Сьогодні уведено в експлуатацію відновлену практично з нуля під ключ будівлю Дрогобицької патрульної роти 2-ї Галицької бригади. Користуючись нагодою та вітаючи Вас зі святом, хочу запевнити, що Національна гвардія України зробить все можливе, щоб на вулицях Дрогобицької територіальної громади панували порядок і спокій».

Покращення житлово-побутових умов особового складу та оновлення інфраструктури є одним з важливих напрямків розвитку Національної гвардії України. Ремонтні роботи проводились за рахунок субвенцій органів місцевого самоврядування Львівської області та Міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України у місті Дрогобич.

Міський голова міста Дрогобич пан Тарас Кучма наголосив:

«Як тільки військовослужбовці Нацгвардії почали патрулювання Дрогобича, злочинність в місті знизилась в десять разів. Дякуємо вам за те, що ви робите наше місто безпечнішим і за той приклад, що ви подаєте людям. Наші діти вже хочуть бути гвардійцями».

Також мер Дрогобича розповів, що для повноцінного існування підрозділу планують відновити решту споруд та об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, дрогобицька патрульна рота приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі в червні 2021 році. Військовослужбовці здійснюють охорону громадського порядку, взаємодіють з працівниками Національної поліції з метою протидіяти вуличній злочинності, миттєво реагують на протиправні дії, оберігають мир та спокій мешканців та гостей міст Дрогобич, Стебник, Борислав і Трускавець. Нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів 5 днів на тиждень.

Створення такого підрозділу було ініційовано місцевою владою міста Дрогобича. Мери Трускавця та Борислава підтримали таку ініціативу, оскільки Національна гвардія буде підтримувати в їх містах спокій та порядок.

Вернуться назад