DataLife Engine > Україна > На Черкащині триває активна підготовка військовослужбовці строкової служби

На Черкащині триває активна підготовка військовослужбовці строкової служби


26.11. Разместил: yuriy
На базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби імені генерал-майора Ігоря Момота триває активна підготовка строковиків, яких нещодавно призвали до лав Держприкордонслужби України.

З перших днів досвідчений інструкторський та викладацький склад навчає молоде поповнення азам прикордонної та військової служби.

Вчасно помітити сліди правопорушника, встановити кількість осіб та напрямок руху – навички, якими повинен майстерно оволодіти кожний охоронець державних рубежів. Офіцери циклової комісії тактики прикордонної служби навчають строковиків виявляти ознаки порушення кордону, розповідають як відрізнити сліди людини від слідів диких тварин та як зберегти виявлені ознаки перебування порушника. Також прикордонники розглядають приклади імітації слідів та інших хитрощів, до яких вдаються правопорушники при незаконному перетинанні державного кордону України.

Під час заняття з вогневої підготовки, строковики виконують стрільбу з автомата. Для молоді це серйозна та значуща подія, адже багато хто з них стріляє вперше. Перед виконанням навчальних вогневих вправ вони докладно вивчають будову та характеристику зброї, умови виконання вправ та заходи безпеки під час стрільб.

Уміння правильно, швидко й безпечно застосовувати спеціальні засоби та зброю в різних ситуаціях – запорука успішного виконання службових обов'язків. Саме ці професійні вміння здобувають військовослужбовці строкової служби під час курсу з особистої безпеки й застосування сили. Військовослужбовці навчаються правильно обирати бойову стійку, удосконалюють техніку завдавання ударів із різних положень, здійснюють безпечне переміщення та вивчають тактику дії під час ближнього бою.

Уже зовсім скоро юнаки складуть Військову присягу та будуть направлені в різні органи охорони кордону для подальшого проходження служби. А набуті знання їм неодмінно знадобляться під час виконання службових завдань.

Вернуться назад