DataLife Engine > Україна > На Волині – перший бюджетний позитив: у січні сплачено понад 1,3 млрд грн податків

На Волині – перший бюджетний позитив: у січні сплачено понад 1,3 млрд грн податків


22.02. Разместил: yuriy
У січні 2024 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплачено 1 мільярд 332 мільйони гривень податкових платежів. Це на 12 відсотків більше, ніж у січні 2023 року.

Цей ріст податкових надходжень переконує, що представники волинського бізнесу – серед надійних партнерів держави та органів місцевої влади в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Проти фактичних надходжень січня минулого року в області сплачено на 143 мільйони гривень податкових платежів більше. Безумовно, що саме завдяки сумлінню наших платників податків зафіксовано перший важливий позитив у новому фінансовому році», – зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що якісні адміністрування та супровід представників реального сектору економіки з боку ДПС, вдосконалення електронних сервісів і можливість виконувати податкові зобов’язання дистанційно дозволяють бізнесу більш ефективно адаптувати господарську діяльність до обставин воєнного періоду.

Довідково: із загальної суми залучених податкових платежів у січні поточного року в області 611,5 мільйона гривень податків надійшло до місцевих бюджетів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період протидії загарбникові.

Вернуться назад