DataLife Engine > Україна > Мінстратегпром та Helsing підписали меморандум про взаєморозуміння

Мінстратегпром та Helsing підписали меморандум про взаєморозуміння


25.02. Разместил: yuriy
24 лютого Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

Читайте по темі: Робота в Чехії: Від пошуку вакансії та оформлення візи – до працевлаштування - https://ruporzt.com.ua/interestingness/199798-rabota-v-chehii-ot-poiska-vakansii-i-oformleniya-vizy-do-trudoustroystva.html.

Helsing - німецька компанія, яка розробляє програмне забезпечення та інтегрує штучний інтелект в оборонні технології. Вона співпрацює з найбільшими оборонними виробниками, серед яких SAAB та Rheinmetall. В Україні компанія працює з 2022 року.

Метою підписання Меморандуму є підсилення українських оборонних технологій. Йдеться про впровадження технологій штучного інтелекту в дрони, зокрема БпЛА, українського виробництва.

“Цей рік для української оборонки стане роком штучного інтелекту та наземних роботизованих систем. Коли ворог переважає в кількості - ми маємо переважати в технологіях і в розумних рішеннях. Досвід та напрацювання Helsing допоможуть українським розробкам стати ще ефективніше”, - сказав Олександр Камишін.

Також компанія Helsing висловила наміри про подальшу співпрацю з українськими оборонними компаніями у цій сфері.

За словами Гундберта Шерфа, ця угода є кроком до інтеграції технологічних напрацювань Helsing в український оборонний сектор. Її мета - підтримати Україну в досягненні технологічної переваги і внеску в безпеку всієї Європи.

“Ми віримо, що програмне забезпечення, зокрема штучний інтелект, стане ключем до захисту наших демократій. Це партнерство є важливим кроком у нашій постійній підтримці України та її відважних Збройних Сил. Це дозволить нам прискорити інтеграцію найсучасніших рішень у сфері штучного інтелекту в українські оборонні системи”, - зазначив Гундберт Шерф.

Вернуться назад