DataLife Engine > Україна > Урсула фон дер Ляєн передала 50 автівок для Національної поліції та Офісу Генпрокурора

Урсула фон дер Ляєн передала 50 автівок для Національної поліції та Офісу Генпрокурора


25.02. Разместил: yuriy
24 лютого, у роковини повномасштабного вторгнення рф в Україну, до Києва прибула Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн.

Читайте по темі: Печі для випалу кераміки – інноваційне обладнання для стоматології - https://ruporzt.com.ua/interestingness/191078-pech-dlya-vipalu-keramki-scho-ce-za-priladi.html.

На Софійській площі Києва пані Президента зустрів Міністр внутрішніх справ України, Генеральний прокурор України, десятки правоохоронців. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

У межах офіційного візиту Глава Єврокомісії передала 50 машин для потреб Національної поліції України та Офісу Генерального прокурора.

«Для мене честь бути тут, в Україні саме в цей нелегкий для вас час. Ми дуже сподіваємося, що ці автомобілі стануть у нагоді у вашій життєво важливій роботі. Я знаю, що ви робите величезну роботу забезпечуючи безпеку і стабілізацію на територіях, звільнених від російської окупації. Я дуже хочу подякувати вам та усьому українському народові за хоробрість та за все, що ви робите на шляху до Перемоги», – заявила Урсула фон дер Ляєн.

Вже завтра 30 позашляховиків, які отримали підрозділи Національної поліції України, будуть працювати на прифронтових або деокупованих територіях, - зазначив Міністр внутрішніх справ України.

Ігор Клименко подякував європейським партнерам за підтримку упродовж цих двох років війни та зазначив, що передані автомобілі вже завтра будуть відправлені на території найбільш наближені до зони бойових дій.

«Сьогодні найбільша війна після Другої світової відбувається саме на території нашої країни. Ми тримаємось і виграємо її саме завдяки вам. Понад дві тисячі патрулів кожного дня заступає на чергування на деокупованих територіях. Ми займаємося доставкою гуманітарних вантажів, медикаментів, реагуванням на злочини. Але, на жаль, кожного дня ми втрачаємо як людей, так і автомобілі. Ми вдячні нашим партнерам, нашим європейським друзям за ту підтримку, яку ви нам надаєте. Разом до Перемоги», – наголосив глава МВС Ігор Клименко.

Після завершення церемонії передачі ключів Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн та Генеральний прокурор України Андрій Костін оглянули передані автомобілі.

Вернуться назад