DataLife Engine > Україна > «Поховав» дружину, аби виїхати за кордон

«Поховав» дружину, аби виїхати за кордон


25.02. Разместил: yuriy
Такий спосіб перетину кордону спланував 30-річний закарпатець разом зі своїм знайомим, з яким вони разом виїжджали до Угорщини. Чоловіки перетинали кордон у пункті пропуску «Тиса».

Пасажир мікроавтобуса «Mercedes», що прямував на виїзд з України, разом з паспортом надав на контроль свідоцтво про смерть дружини та документи, що підтверджують їхній шлюб та народження спільного сина. Це мало бути підставою для його виїзду за межі України як батька, що самотужки виховує дитину.

Втім, у ході перевірки документів, прикордонники встановили, що свідоцтво про смерть жінки є підробленим. До того ж, оперативники Чопського прикордонного загону з’ясували, що такий документ не значиться у державному реєстрі актів цивільного стану.

У ході опитування чоловік зізнався, що його дружина жива, а сфальшований документ йому передав водій мікроавтобуса перед в’їздом у пункт пропуску.

Обом чоловікам доведеться відповідати за вчинене перед законом. У діях псевдовдівця вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Також його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

У діях водія вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Повідомлення про виявлення ознак обох кримінальних правопорушень надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.

Вернуться назад